limeid

pozycjonowanie


pozycjonowanie, reklama


  • Pozycjonowanie to kompleksowe działania mające na celu podnoszenie pozycji strony internetowej na konkretne słowa i frazy w wyszukiwarkach. Usługa pozycjonowania uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych oraz relatywnie najtańszą metodą reklamy oraz nieodzownym elementem strategii internetowej każdej firmy poważnie myślącej o pozyskiwaniu nowych rynków zbytu.
    Potencjalni klienci na całym świecie najczęściej korzystają z wyszukiwarek, jako głównego źródła informacji o produktach, usługach, firmach, itd. Wiele firm szukając przyszłych kontrahentów korzysta właśnie z wyszukiwarek a firma, którą można znaleźć od razu po wpisaniu danej frazy w wyszukiwarkach wyprzedza konkrujencję. Dlatego pozycjonowanie nie jest postrzegane jako natrętna reklama, gdyż to właśnie sam użytkownik wyszukuje interesujące go informacje i na pewno będzie on zainteresowany znalezioną ofertą. Dodatkowo zauważalność firmy w internecie wpływa na pozytywne jej postrzeganie oraz rozwój.

  • Obsługa AdWords jest uzupełnieniem oferty pozycjonowania. Poszerzenie oferty pozycjonowania z dodatkowymi atutami, do których należy: szybki start kampanii, dzięki któremu Twoja strona pozyska natychmiastowych potencjalnych Klientów, możliwość targetowania do określonej grupy użytkowników internetu kierując się językiem, regionem, sieciami partnerskimi.