Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oferujemy Państwu możliwości integracji z systemami wspomagającymi sprzedaż w Internecie, które dadzą więcej możliwości. Poniżej przedstawiamy rozwijaną listę integracji, które oferujemy.

Obsługa transakcji internetowych

Płatności internetowe to systemy adresowane do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które chcą ułatwić sposób zapłaty za kupione produkty. Są to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę. Cały proces jest zautomatyzowany i bezpieczny co ułatwia pracę również sprzedawcy.

Porównywarki cen

Specjalne serwisy pozwalające na porównywanie cen tych samych produktów w różnych sklepach internetowych. Dzięki integracji wszystkie dane ze sklepu (produkty, ceny, opisy) są automatycznie aktualizowane i przedstawiane Klientom w tychże serwisach. Dodatkowym atutem są przedstawione opinie innych kupujacych na temat sklepów.

Pełna integracja z aukcjami

Pełna integracja z Allegro daje możliwość wystawiania aukcji wprost ze sklepu, dodawanie zamówień, aktualizację stanów magazynowych ze sprzedanych produktów. Dzięki integracji z allegro mają Państwo pełna kontrolę nad aukcjami z panelu administartora sklepu. "Jednym kliknięciem" mogą Państwo wystawić kilkanaście produktów na aukcję.

Obsługa ratalna

Integracja sklepu z obsługą zakupów na raty. System daje możliwość Klientom zakupów na raty bez wychodzenia z domu.

Integracja hurtowni

Dzięki integracji z hurtownią możesz w kilka sekund dodać kilkaset produktów, wraz ze zdjęciami, opisem, ceną, etc. Jest to proces w pełni automatyczny więc nie muszą Państwo tracić czasu na ręczne kopiowanie oferty a także nie muszą się martwić o sprzedaż przedmiotu, którego nie ma w hurtowni lub jest w innej cenie.


Zapytaj o dostępność.

Import bazy danych z osCommerce

Usługa przeniesienia bazy danych ze sklepu opartego o silnik osCommerce. Import zawiera:
- kategorie i podkategorie produktów wraz z opisami i zdjęciami
- przedmioty z cenami, zdjęciami, opisami i opiniami
- producenci, języki i waluty
- Klienci wraz z adresami i hasłami